Новини

Мінекономрозвитку РФ намагається нав’язати транзитного монополіста українській залізниці

Про це йдеться у відкритому листі Асоціації міжнародних експедиторів України – АМЕУ. Згідно з повідомленням асоціації у Фейсбук , Центр фірмового транспортного обслуговування філії відкритого акціонерного товариства «Російська залізниця» без пояснень відхиляє заявки вантажовідправників на перевезення вугілля (код ГНГ 2701, 2702) на адресу європейських вантажоотримувачів, транзитом через територію України. За попередньою інформацією такі дії пов’язані із усним розпорядженням ЦФТО ФВАТ РЗ не погоджувати плани перевезень, якщо експедитором не вказана компанія ПП “ФРЕШ ЛАЙН”.

Учасники асоціації називають такі дії РЖД тиском з боку представників ПП «ФРЕШ ЛАЙН» на інших експедиторів вугілля територією України та пов’язують їх зі спробою нав’язати українському ринку монополіста, підконтрольного Мінекономрозвитку РФ.

З метою створення ринкових умов ведення господарської діяльності та запобігання можливих порушень, Асоціація Міжнародних Експедиторів України – АМЕУ направила звернення до Президента України, прем’єр-міністра України, міністра інфраструктури України, голови правління АТ «Укрзалізниця», представника Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниця», а також надіслало до відома інформацію до СБУ та НАБУ з проханням перевірити обставини та вжити необхідних заходів реагування.

Нагадаємо, що ПП “ФРЕШ ЛАЙН” пов’язують із нардепом від БПП Русланом Сольваром.