Новини, Новини бізнесу

Укрзалізниця запросила компанії на консультаційну зустріч стосовно закупівлі автоматизованої системи обліку пального для акцизних складів

АТ «Укрзалізниця» запрошує компанії на консультаційну зустріч стосовно закупівлі автоматизованої системи обліку пального. Про це повідомляє прес-служба УЗ. Захід відбудеться 16 грудня о 10:00 за адресою: вул. Гедройця,5, к.116. На зустрічі планується обговорити вимоги до предмета закупівлі та аспекти проведення процедури закупівель.

“Учасники зустрічі можуть до 11 грудня зареєструватися за електронними адресами: golubev.a@uz.gov.ua (Голубев А.В.), stelmakh.n.h@uz.gov.ua (Стельмах Н.Г.).Зареєстрованим учасникам будуть надіслані проекти необхідної технічної документації” – повідомляють в УЗ.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 309 76 01; 067 543 26 94 (Голубев А.В.).

В Укрзалізниці відзначили, що процедуру закупівлі автоматизованої системи обліку пального при його прийманні, зберіганні та видачі Укрзалізниця проводить у зв’язку зі змінами у законодавстві.

Забезпечення маневровими тяговими засобами на станціях завантаження / розвантаження.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.