Новини, Новини бізнесу

Текстова трансляція семінару «Нові правила роботи АТ «Укрзалізниця» щодо організації перевізного процесу»

16:50 Вітаю всіх друзів Rail.insider! Ми розпочинаємо текстову трансляцію семінару «Нові Правила роботи АТ «Укрзалізниця» щодо організації перевізного процесу». Модератор заходу Володимир Іващук, голова правління асоціації «УЛА».

16:52 Володимир Іващук  привітав присутніх та оголосив початок заходу.

16:54 Зміни в технології організації залізничних вантажних перевезень. Так називається  перша панель заходу. Перший спікер – операційний директор АТ “Укрзалізниця” В’ячеслав Єрьомін

16:58  “Ми поставили собі за мету, щоб 100% рухомого складу реалізовувалися через ProZorro”, – заявив під час свого виступу В’ячеслав Єрьомін. Також Єрьомін зазначив, що з 3-го числа Укрзалізницею запущено тримісячне планування перевезень. На січень, лютий та березень відповідно.

17:05  Пан Єрьомін презентував нові терміни подачі та узгодження замовлень. З 1-го числа місяця до 10-го – прийом замовлень. З 10-го до 15-те – рейтингування та узгодження дати навантаження. З 15-го числа місяця – планування перевезень та проставлення заявок. Детальніше на слайді

 

17:18 Операційний директор АТ “Укрзалізниця” В’ячеслав Єрьомін закінчив доповідь. Наразі є можливість поставити гострі запитання пану Єрьоміну.

17:25 Єрьомін відповідає на запитання учасників семінару щодо того, як буде розподілятися пріоритетність замовлень .“Спочатку розставляються графікові маршрути Укрзалізниці”, – зазначає Єрьомін.

17:30 “Не прийняти до перевезення вантаж ніхто не зможе. Для чого потрібно планування? Для того щоб правильно використовувати тягу”, –  відповідає на наступне запитання операційний директор АТ “Укрзалізниця”

17:35  В’ячеслав Єрьомін: “Ми прийматимемо заявки на маршрути згідно з паспортом колій станції для оптимізації руху. Усі оплати беруться до оформлення перевізних документів. У нас, як правило, порожні вагони подаються за 48 годин або раніше, за бажанням клієнта.

 17:37 В’ячеслав Єрьомін: “Якщо порожні вагони прибули під навантаження раніше за 48 годин, просто не приймайте їх і ніхто не нараховуватиме Вам надлишкових оплат”.

17:43  В’ячеслав Єрьомін: “У нас штрафна санкція відвантаження/невідвантаження — це нарахування або ненарахування 20%. Якщо ми не виконали зобов’язання — маршрут їде, але не нараховуємо 20%, якщо винні ви — то 20% стягується. Якщо поїзд прибуває на станцію призначення пізніше ніж на 4 години від графіка з вини перевізника, то 20% не стягується”.

17:48 В’ячеслав Єрьомін: “Раніше ми ввели відмову від перевезення  за РРМП на безоплатній основі, але з боку бізнесу з’явилися побажання зробити цю опцію платною. Зараз нас просто завалюють корегуваннями планів на перевезення і тепер ми прибираємо людський фактор шляхом введення практики”Prozorro”.

17:50  В’ячеслав Єрьомін: “Цей варіант дасть те, чого ви хочете, ми приберемо людський фактор. Коли запустимо нові правила роботи УЗ щодо організації перевізного процесу — ніхто не зможе сказати, що десь когось утискають. Якщо не дали конкретно Вам,то  побачите, що дали тому, хто був раніше. І відразу зрозумієте, що до чого”.

18:02 В’ячеслав Єрьомін: “У нас багато часу йде на розробку графіку. Поки що це робиться неавтоматично”.

18:12 Свій виступ починає Тарас Яременко, керівник напрямку Е-Тендер. Електронні аукціони (майданчик ProZorro)

 

18:16  Тарас Яременко: “Е-Тендер — це авторизований майданчик через який УЗ розміщує лоти. Процедура наразі допрацьовується”.

18:27  Тарас Яременко: “Уся інформація щодо аукціонів акумулюється в Прозорро, і ми по запитах можемо брати всю інформацію. Для клієнтів ми можемо брати інформацію в будь-якому вигляді й вам завантажувати. У нас багато приватних клієнтів і для них ми робимо персональні налаштування. Будь-які дані щодо  аукціонів будуть у вас. Звертайтеся і ми зробимо”.

18 39 Голова правління асоціації «УЛА» Володимир Іващук продовжує модерувати захід. Учасники семінару знову ставлять запитання представникам Укрзалізниці щодо нових правил роботи АТ «Укрзалізниця» щодо організації перевізного процесу.

18:46 До дискусії долучається Андрій Мірошніков. “Ми зараз намагаємося побудувати логічні контролі відповідно до переробної здатності пункту призначення”, – заявив пан Мірошніков.

18:47   Андрій Мірошніков: “У нас на сьогодні вся технологія побудована під відправника. Групові заявки поки не працюють. У будь-якому разі буде один відправник, навіть якщо буде завантажуватися за трьома елеваторами”.

18:50 Андрій Мірошніков: “Якщо станція за паспортними даними має одну переробну спроможність, а за фактичними підсумками демонструє менші показники, то це може стати причиною для переведення її до нижчого класу”.

18 52 Андрій Мірошніков: “У нас зараз завдання – зробити автоматизовані системи, щоб працювати з графіками. Сподіваємося, що автоматизуємо цей процес”.

19 06 Семінар «Нові правила роботи АТ «Укрзалізниця» щодо організації перевізного процесу». Наші журналісти відправляються записувати ексклюзивні інтерв’ю. Далі буде 😉