Новини, Перевезення

Придніпровська залізниця вперше узгодила договір на компенсацію за перевезення пільговиків з об’єднаною тергромадою

На 2019 р. дирекція регіональної філії «Придніпровська залізниця» підписала 13 договорів з райдержадміністраціями (РДА) та міськрадами регіону на компенсацію за перевезення пільговиків у приміському сполученні. Станом на 2 грудня за ними залізниця отримала 1,9 млн грн. Про це повідомляє Магістраль.

Наразі на Придніпровській залізниці триває робота з укладення угод на 2020 р.

«До органів місцевої влади направлені листи з проханням передбачити у своїх бюджетах на 2020 р. відповідні субвенції. Днями керівництво дирекції провело низку зустрічей з очільниками районів та міст для уточнення розміру компенсаційних виплат і термінів укладання угод. Перемовини відбулися з представниками П’ятихатської, Верхньодніпровської, Васильківської, Дніпровської РДА, Вільногорської, Кам’янської, Павлоградської міськрад, Новомосковської, Синельниківської мерій та РДА, а також з представниками новоствореної Васильківської об’єднаної тергромади. Вдалося узгодити договір з нею», – повідомили залізничники.

Це перший досвід дирекції в налагоджуванні стосунків з громадами, що утворюються в процесі децентралізації.

Зазначимо, що Укрзалізниця — одна з небагатьох залізниць у світі та чи не єдина у Європі, яка не отримує жодних державних дотацій на розвиток пасажирських перевезень. Раніше директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський заявив, що щороку пасажирські перевезення завдають УЗ майже 10 млрд грн збитків.

 

Оперативність узгодження заявки через АС «Месплан».

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.