Новини, Перевезення

Україна та Азербайджан обговорили питання співпраці країн в рамках Шовкового шляху 

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій обговорив з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Мікаілом Джаббаровим питання співпраці країн в рамках Шовкового шляху. Зустріч відбулась 5 грудня 2019 року у м. Баку. Про це повідомляє прес-служба МІУ.

За обсягом товарообігу з Україною у 2018 році Азербайджан посідає 28 місце серед усіх країн світу. Цей показник має покращитись, зокрема, за рахунок поглиблення співпраці у сфері транспорту та інфраструктурних проєктів. Владислав Криклій наголосив, що підтримка Азербайджаном прагнень України розкрити свій потенціал у транспортному коридорі Шовкового шляху вкрай важлива:

«Ми маємо спільно діяти для розвитку сполучення Шовковим шляхом. Азербайджан відіграє ключову роль у цьому процесі і ми очікуємо на взаємовигідну співпрацю між нашими країнами», – заявив Міністр інфраструктури України.

Міністри обох країн обговорили питання обміну досвідом у сфері цифрових технологій на транспорті та участі компаній з Азербайджанської Республіки у реалізації масштабних інфраструктурних проєктів, запланованих Урядом України на 2020 та подальші роки. Владислав Криклій акцентував увагу на реформі залізничного транспорту, Укрзалізниця готується до IPO, розпочинається пілотний проєкт допуску приватної тяги до роботи на залізниці, очікується оновлення законодавства у сфері залізничних перевезень.

Раніше ми повідомляли про те, що 20 червня 2020 року розпочнуться регулярні контейнерні перевезення Транскаспійський коридор за маршрутом Сіань (Китай) – Венло (Нідерланди). Через Україну вантажі їхати не будуть.

Зручність, простота і доступність технології організації перевезення, обміну документами з УЗ.
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.