Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

Укрзалізниця за 2,5 роки збудувала понад 6 тис. вагонів, оновили більш ніж 20 тис. вагонів — Кравцов

Укрзалізниця ініціювала імпортозаміщення понад 1 тис. позицій для залізничної галузі. Це запчастини, елементи інфраструктури та обладнання. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Києві 4 грудня на III конференції «Нова індустріалізація», офіційним партнером якої є компанія. Кравцов зазначив, що за рік взято на освоєння понад 600 позицій і 100 вже освоєні.

«Платформа Торгово-промислової палати є можливістю розповісти про ініціативи та результати. Рік тому на цьому майданчику ми оголосили про старт програми імпортозаміщення і сьогодні маємо її в дії. Лише за рік зроблений суттєвий поштовх у цьому напрямку», — зазначив Євген Кравцов.

Він зауважив, що реалізації цієї програми сприяє і збільшення інвестицій компанії в оновлення рухомого складу.

«Укрзалізниця за 2,5 роки збудувала понад 6 тис. вагонів, загалом у вантажному парку оновили більш ніж 20 тис. вагонів», — розповів керівник компанії.

Він наголосив, що Укрзалізниця сприяє індустріалізації країни, розвитку суміжних галузей, зайнятості населення.

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів перевізника (УЗ).

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.