Новини, Перевезення

У Раді з’явився текст законопроєкту щодо приєднання до угоди про мультимодальні перевезення

У Верховній Раді України з’явився текст законопроєкту Кабінету Міністрів №0010 “Про приєднання до угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА”. Про це свідчать дані на сайті парламенту.

У пояснювальній записці йдеться, що проєкт закону розроблено з метою забезпечення виконання внутрішньодержавної процедури, необхідної для приєднання до Угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА.

Відповідну угоду було підписано 16 червня 2009 року в місті Чолпон-Ата, Іссик-Куль, для вдосконалення нормативно-правової бази, поліпшення умов здійснення перевезень у регіоні країн-учасниць міжнародного транспортного коридору Європа – Кавказ – Азія, а також спрощення процедур виконання мультимодальних перевезень.

“Угода визначає основні умови здійснення мультимодальних перевезень між країнами ТРАСЕКА та дає можливість отримати певні переваги над іншими державами в забезпеченні цього виду перевезень, що матиме позитивний вплив на підвищення конкурентоспроможності транспортної системи України, сприятиме розвитку транзитного потенціалу та збільшенню експорту транспортних послуг України. Прийняття Закону України «Про приєднання до Угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА» створить правові підстави для здійснення мультимодальних перевезень у регіоні ТРАСЕКА”, – вказано у пояснювальній.

Нагадаємо, уряд вніс до Ради законопроєкт №0010 “Про приєднання до угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА” 21 листопада, однак до сьогоднішнього дня текст проєкту був відсутній на сайті ВР.