Новини, Перевезення

В УкрДУЗТі представили проєкт технології оперативного управління процесом перевезення небезпечних вантажів

Під час конференції, присвяченої інноваціям у галузі перевезень небезпечних вантажів, яка проходила в Українському державному університеті залізничного транспорту (м. Харків), було представлено математичну модель визначення раціональної композиції вантажного поїзда з небезпечним вантажем на основі визначення ризиків. Про це повідомляє медіацентр «Магістраль».

«Вона вперше формалізує процедуру визначення раціональної композиції вантажного поїзда з небезпечним вантажем, яка, на відміну від наявних, дає змогу сформувати «безпечний» поїзд, враховуючи сумісність небезпечних вантажів різних категорій та класів небезпеки при постановці їх у склад поїзда», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, інтеграція цієї технології до АСК ВП УЗ-Є дасть можливість автоматизувати процес формування та просування поїздопотоків з небезпечними вантажами в умовах зменшення ризиків.

Відкритість у наданні даних з інформаційних систем УЗ

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.