Новини, Рухомий склад

Вантажні вагони Одеської залізниці найчастіше зазнають пошкоджень у портах

За 9 місяців цього року в межах регіональної філії «Одеська залізниця» виявили  836 пошкоджених вагонів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, це майже на 30 одиниць менше. Про це йдеться у статті “74 % пошкоджених вантажних вагонів Одеської отримують “травми” у портах”, розміщеній на сайті медіацентру “Магістраль”.

Як зазначається, відповідно скоротились і збитки – на 203 тис. грн.

“Водночас їхня загальна сума залишається значною та становить 1 млн 436 тис. грн. Зазначимо, що 74 % пошкоджених рухомих одиниць отримують «травми» у морських та річкових портах, які співпрацюють із залізницею. Решта — на під’їзних коліях підприємств”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що зазвичай кількість пошкодженого у портах рухомого складу залежить від обсягів переробки: чим вони вищі, тим більша цифра пошкоджених вагонів. Однак, попри те, що вивантаження в регіональній філії «Одеська залізниця» цьогоріч зросло на 14%, пошкоджених у портах вагонів зафіксовано на 21% менше. Позитивній динаміці сприяє профілактична робота, ідеться в повідомленні.

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів перевізника (УЗ).

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.