Новини, Перевезення

Штрафи за невикористання маршрутних перевезень здійснюватимуться автоматично з особистої картки клієнта

Директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев у коментарі журналісту Rail.insider розповів, що УЗ запровадила штрафні санкції за невикористання маршрутів та порядок їх здійснення.

«Від першого дня це буде штраф розміром 50 тис. грн за один рейс. Якщо клієнт відмовляється за 15 днів і менше до того моменту, коли має перевозити, то тоді це буде 100 тис. грн», – сказав він.

Окрім того, як повідомив Андрій Рязанцев, елеватор має підтвердити, що переможець маршруту є його контрагентом.

«Це потрібно, щоб не вийшла така ситуація, що всі маршрути викупить компанія, яка взагалі немає відношення до цього елеватора, і буде змушувати всіх возити через неї і тільки за її ціною. Якщо там є зерно його контрагента або його партнерів, тільки в такому випадку він зможе викуповувати маршрути перевезення», – зазначив він.

Нагадаємо, від 1 листопада заявки на перевезення маршрутними відправленнями прийматимуть через АС “Клієнт”, де пріоритет на перевезення буде надано тій заявці, у якій, за умови дотримання інших параметрів, буде вказана найбільша ціна. В УЗ також зазначили, що електронна система, яка регулюватиме процес прийняття заявок на перевезення, передбачає, що персонал Укрзалізниці не матиме ручного доступу до даних, які вказуватиме клієнт.

Відкритість у наданні даних з інформаційних систем УЗ

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.