Новини, Укрзалізниця

Дубневич вийшов із СІЗО

Народний депутат Ярослав Дубневич вийшов із СІЗО під заставу в 90 млн гривень. Про це розповів його адвокат Олександр Тананакін, повідомляють «Ґрати».

Згідно з рішенням суду про запобіжний захід, Дубневич повинен носити електронний браслет, проте поки що пристрій на депутата не одягли.

Адвокат зазначив, що депутат здав слідчим закордонний паспорт.

Нагадаємо, днями апеляційна палата ВАКС скасувала ухвалу суду першої інстанції та постановила нову, якою до нардепа Ярослава Дубневича застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці з альтернативою 90 млн гривень застави.

Як повідомлялося, 31 жовтня Верховна Рада підтримала подання Генеральної прокуратури щодо притягнення Ярослава Дубневича до кримінальної відповідальності, затримання та арешту.

За версією слідства, указаний народний депутат лобіював виділення грошових коштів з бюджету АТ «Укрзалізниця» на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми проведення процедур відкритих торгів стрілочних переводів, запасних частин до них та комплектів роздільного скріплення становили, згідно з експертизою, понад 93 млн грн.

Дубневич підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.