Відео, Новини, Укрзалізниця

(Відео) Саболевський: З регіонального принципу УЗ переходить у вертикальний

Директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ “Укрзалізниця” Антон Саболевський зазначив, що з регіонального принципу УЗ переходить у вертикальний. Про це він сказав на Rail Cargo Business Forum.

Зокрема, відповідаючи на питання директора з розвитку ринку в СНД і Європі та голови представництва Amsted Rail Company, Inc. в Україні Еріка Пол Луманна про те, чи в УЗ очікуються більш динамічні зміни, ніж просто поділ компанії на три частини, і чи не буде це поверненням до такого, що було десять років тому в Укрзалізниці, Саболевський відповів, що саме держава визначає, як рухатиметься УЗ.

“У нас є політика власності від нашого акціонера – від Кабінету міністрів України. І держава визначилася, навіщо їй взагалі потрібна Укрзалізниця… Там все чітко прописано, є 6 пріоритетів, цілі, які перед нами стоять. І там немає супер динамічних або якихось радикальних кроків. Від нас очікують – ми забезпечуємо перевезення вантажів, перевезення пасажирів, і ми при цьому є фінансово стійкими і підвищуємо свою ефективність”, – сказав він.

Саболевський додав, що з регіонального принципу УЗ переходить на вертикальний.

“За бізнес принципом. Інфраструктура, пасажири, вантажі та все інше. У цьому всі відмінності від тої структури, що було 10 років тому. І 10 років тому це була не компанія, 10 років тому УЗ не була “заточена” на отримання прибутку”, – додав він.

Більше дивіться у відео: