Андрій Рязанцев: Цей договір буде гнучкіший і простіший для акцептування сторонами
Новини, Тарифи

Андрій Рязанцев: Цей договір буде гнучкіший і простіший для акцептування сторонами

З 1 квітня цього року почне діяти новий договір про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом. Цей договір буде вперше підписуватися між перевізником та замовником послуг в електронному вигляді.  Директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев під час наради з основними замовниками послуг залізничного транспорту заявив, що документ активно обговорювався з ринком упродовж більш як півтора року. Відтак у ньому враховано більшість пропозицій ринку.

«Цей договір буде гнучкіший і простіший для акцептування сторонами, і в за наявності нових пропозицій до змін, ми готові їх обговорювати. Розуміємо, що ситуація на ринку постійно змінюється, і тому маємо відповідно реагувати на ці зміни. Це стало консолідованою позицією учасників наради», — прокоментував Андрій Рязанцев.

Читайте також : Новий договір організації перевезень. У пошуках форми

Також під час наради представники УЗ запропонували замовникам послуг направляти нові пропозиції до договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

«Усі звернення будуть розглянуті й враховані, якщо це стосуватиметься не окремих вантажовідправників, а всіх учасників ринку», — зауважили в компанії.

Нагадаємо, що Укрзалізниця розпочала нову договірну кампанію з укладення договорів про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

Читайте також