Американська торговельна палата в Україні просить допрацювати договір з організації перевезення вантажів
Новини, Новини бізнесу, Перевезення

Американська торговельна палата в Україні просить допрацювати договір з організації перевезення вантажів

Експерти компаній-членів Американської торговельної палати в Україні просять відтермінувати впровадження нового договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом. Відповідне звернення компанії – члени палати направили до Укрзалізниці, Наглядової ради УЗ, Міністерства інфраструктури України та Кабінету Міністрів України.

У зверненні йдеться про те, що експерти Американської торговельної палати в Україні проаналізували новий Договір та висловили свої застереження щодо нерівних умов згаданого Договору

«Більше того, бізнес наголошує на важливості безперебійної роботи зернової та металургійної галузей України, а запровадження непропрацьованих змін під час карантинних заходів може їй завадити. Так, введення Договору в дію є передчасним та призведе до зростання витрат на залізничні вантажні перевезення, що негативно вплине як на роботу вітчизняних виробників, так і на показники операційної роботи самої АТ Укрзалізниця», – ідеться у зверненні.

Також у зверненні зазначено про те, що новий Договір треба доопрацювати з виключенням нового розрахунку плати за використання вагонів АТ «Укрзалізниця» під вантажними операціями.

Відзначимо, що раніше ми інформували про те, що Укрзалізниця планує відтермінувати введення в дію Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

Нагадаємо, що з 20 лютого Укрзалізниця почала нову кампанію з укладання договорів про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.  Документи наберуть чинності з 1 квітня 2020 року.

Докладніше про новий договір можна прочитати у статті аналітика Rail.insider Всеволода Великодного.

Читайте також