Новини, Тарифи

Кравцов: Зростання цін на електроенергію позначиться на тарифах Укрзалізниці у 2020 році

Підвищення цін на електроенергію, яке відбулося після запуску гуртового ринку електроенергії з 1 липня 2019 року, призведе до підвищення тарифів АТ “Укрзалізниця” на перевезення вантажів і пасажирів у 2020 році. Про це заявив глава правління УЗ Євген Кравцов в інтерв’ю БізнесЦензор.

“Підвищення цін на електроенергію відіб’ється на витратах, і тільки потім наші витрати перекладаються в тарифи. Нічого нового – гроші з повітря, на жаль, ми не візьмемо”, – сказав Кравцов.

За словами керівника компанії, УЗ, як і весь ринок, зараз “ставить запитання”.

“Це серйозне підвищення вартості електроенергії. Поки що сказати, наскільки збільшиться сума витрат, складно. Цифри будуть ближче до кінця року”, – зазначив він.

Нагадаємо, 1 липня 2019 року відповідно до закону “Про ринок електроенергії”, ухваленого у квітні 2017 року, в Україні запущено новий гуртовий  ринок електроенергії.

Вартість послуг УЗ з перевезення вантажів.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також