Новини

УЗ ініціює автоматичну індексацію та зближення класів тарифів на перевезення вантажів, – Кравцов

АТ “Укрзалізниця” обговорює з Міністерством інфраструктури України зближення тарифних класів на вантажні перевезення та автоматичну індексацію тарифів у вантажному секторі. Про це в інтерв’ю «Бізнес Цензор» повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Кравцов сподівається, що ці питання будуть вирішенні вже до кінця цього року.

За його словами, такого великого розриву між класами вантажів немає в інших країнах.

«Такої системи, як в Україні, немає ніде у світі, крім деяких країн СНД, у яких ще залишився спадок радянського періоду… Наприклад, між позакласними вантажами типу щебеню та брухту різниця у кілька разів. У всьому світі тариф залежить від роду вантажу», — зауважив Кравцов.

Водночас керівник компанії зазначив, що “у підсумку ми хочемо зрівняти класи”. За його словами, це буде публічний процес.

«Три роки поспіль, щоразу при підвищенні тарифів, звучать заяви про те, що «бізнес зупиниться». За підсумками наступного кварталу після індексації тарифу ми бачимо багатомільйонні доходи, прибутки у вигляді дивідендів тощо», — додав Кравцов.

Вартість послуг УЗ з перевезення вантажів.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також