Новини, Порти

ТІС-Контейнерний збільшив оборот майже удвічі

Термінал ТІС-КТ з січня по серпень 2019 року наростив контейнерооборот майже удвічі ― він переробив 130 661 TEU, що на 96,7% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Про це повідомляє сайт «Порти України».

«Значну роль у цьому відіграв прихід на термінал океанського сервісу МЕ3 перевізника Maersk Line на додачу до сервісу Maersk Line Ecumed, який уже працює на терміналі. ТІС-КТ зміг запропонувати компанії Maersk розвинену портову інфраструктуру. Всього за рік обслуговування сервісу МЕ3 термінал ТІС-КТ прийняв 52 контейнеровози і обробив 51 031 контейнер, або близько 75 тис. TEU», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, одна з головних переваг терміналу ― інтеграція із залізничною інфраструктурою та висока швидкість обробки вантажів.

«Термінал має найдовший в Україні контейнерний причал (600 м) і оснащений п’ятьма STS-кранами в одній лінійці, чого немає на жодному з інших українських контейнерних терміналів. До того ж із ТІС відправляються сьогодні 12 регулярних контейнерних поїздів за п’ятьма напрямками ― до Дніпра, Києва, Харкова тощо», – зазначають «Порти УКраїни».

Окрім того, на сайті відзначається, що у жовтні цього року Maersk Line, яку в Україні представляє компанія Maersk Ukraine (гендиректор Роман Колоянов), запустить ще один сервіс на терміналі ТІС-КТ.

«Це буде щотижневий фідерний сервіс, який з’єднає порт «Південний» і грузинський порт Поті. Термінал TІС почне працювати і в режимі трансшипменту. Досі трансшипмент на Чорному морі забезпечувала лише румунська Констанца. З українських портів невеликі обсяги трансшипменту до 12 тис. TEU переробляв термінал «Бруклін-Київ Порт» з 2010 по 2015 роки», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, генеральний директор ТОВ “Левада Карго” Володимир Деменко у інтерв’ю Rail.insider назвав порти в Україні, які зручні з погляду контейнерних перевезень.

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.

Читайте також