Новини, Порти

МІУ призначило керівника Одеського порту

Міністерство інфраструктури наказом від 14 січня 2020 року призначило Руслана Сахаутдінова керівником адміністрації Одеського морського порту. Про це повідомляє видання «Порти України».

Як зазначається, до призначення Руслан Сахаутдінов обіймав посаду заступника начальника адміністрації Одеського морського порту з операційної діяльності. Працює в Одеському порту з 2003 року.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року ДП «АМПУ» почав відкритий відбір кандидатів на посаду начальника адміністрації Одеського морського порту. Результати відбору планувалося оприлюднити на офіційному сайті АМПУ до 16 грудня 2019 року.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій 8 жовтня 2019 року підписав наказ про припинення повноважень начальника адміністрації Одеського морського порту Ігоря Ткачука. Підстава для звільнення – пункт 5 частини 1 статті 41 Кодексу законів про працю (припинення повноважень посадових осіб).

Обов’язки начальника адміністрації Одеського морського порту з 9 жовтня 2019 року було покладено на головного диспетчера порту Дениса Павіліаніті-Карпова.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також