Новини, Події

У Кривому Розі через зіткнення з локомотивом з рейок зійшли кілька вантажних вагонів

У м. Кривий Ріг у районі рудоуправління ім. Кірова, що належить «АрселорМіттал Кривий Ріг», 11 січня сталася залізнична аварія. Про це повідомляє місцеве видання “Первый городской”.

“Локомотив врізався у вантажний склад. На фотографіях з імовірного місця події, розміщених в соцмережі, видно, що через зіткнення частина вагонів зійшла з рейок, частина сипкого вантажу розсипалася поблизу. Удар був такої сили, що один з колісних візків тепловоза відірвався від нього”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, унаслідок події ніхто не постраждав. Причину аварії встановлюють.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 276 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту». Винному загрожує до двох років виправних робіт або обмеження волі до трьох років.

Як часто трапляється розукомплектування деталей і вузлів вагонів при доставці вантажу?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також