Новини, Порти

АМПУ підписала угоди з новими членами наглядової ради

ДП «Адміністрація морських портів України» підписала договори з членами наглядової ради — представниками держави, – Андрієм Гайдуцьким та Дмитром Гончаруком, призначеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України № 62-Ос від 28.12.2019 року. Про це повідомляє пресслужба АМПУ.

Андрій Гайдуцький — доктор економічних наук, має понад 15 років фахового досвіду в макроекономіці, макрофінансах, банкінгу, корпоративному управлінні та залученні інвестицій. Тривалий час працював на керівних посадах у комерційних та державних банках та Фонді державного майна України.

Дмитро Гончарук понад 10 років обіймав керівні посади в підприємствах державного та приватного сектора, зокрема й у морській галузі. Має експертизу в підвищенні ефективності управління активами та операційної діяльності.
Андрій Гайдуцький та Дмитро Гончарук замінять в Наглядовій раді Дмитра Барінова й Тараса Троцького, повноваження яких були припинені згідно з Наказом Міністерства інфраструктури від 28 грудня 2019 року.
Як відомо, Наглядова рада ДП «АМПУ» була створена в лютому 2019 року. Зараз до її складу входять три незалежні члени — Патрік Верхувен (Patrick Verhoeven, Бельгія), Вольфганг Хуртієнне (Wolfgang Hurtienne, Німеччина), Ян ван Схонховен (Jan van Schoonhoven, Нідерланди), а також три представники держави – виконавчий директор Офісу реформ КМУ Антон Ященко, та новобрані представники Андрій Гайдуцький та Дмитро Гончарук.
Згідно зі статутом ДП «АМПУ» та Положенням Міністерства інфраструктури України про Наглядову раду ДП «АМПУ», Наглядова рада – це орган, що регулює діяльність Голови ДП «АМПУ», оцінює пропозиції щодо розвитку підприємства у відповідності до чинного законодавства, контролює фінансово-господарську діяльність ДП «АМПУ».

Читайте також