Новини, Порти

Припинено повноваження голови наглядової ради АМПУ Дмитра Барінова

Дмитро Барінов більше не є головою наглядової ради Адміністрації морських портів України у зв’язку з припиненням його повноважень у складі цього органу. Про це він сам написав у Facebook.

“27-го грудня Міністерство інфраструктури припинило шляхом відкликання мої повноваження голови наглядової ради Адміністрації морських портів України як представника держави”, – написав він.

Водночас 27 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України розпорядженням №1400-р погодив кандидатури двох нових представників держави в наглядовій раді АМПУ – Гайдуцького Андрія Павловича і Гончарука Дмитра Федоровича.

Нагадаємо, у лютому 2019 року Кабмін затвердив склад наглядової ради ДП «АМПУ», до якої увійшли четверо незалежних кандидатів (Вольфганг Хуртьєне, Ян ван Шоонховен, Патрік Верховен, Юлія Клименко) і три представники держави (Дмитро Барінов, Антон Ященко, Тарас Троцький).

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також