Новини, Тарифи

Уряд сьогодні планує розглянути законопроєкт щодо створення держрегулятора у сфері транспорту

Кабінет Міністрів на засіданні 27 грудня планує розглянути законопроєкт про створення Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері транспорту. Про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

“На п’ятничному засіданні Кабінету Міністрів (27 грудня 2019 року. – ред.) ми плануємо розглянути законопроєкт про створення незалежного регулятора – Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері транспорту. Це буде комісія, яка визначатиме тарифну політику в усій транспортній сфері”, – зазначив він.

На думку міністра, новостворений регулятор буде досить оперативним і лабільним в прийнятті своїх рішень.

“Безумовно, це буде вирішуватися швидше, ніж через міністерство. І головне, він буде незалежний від політичної складової”, – додав міністр.

Нагадаємо, у січні 2016 року уряд зареєстрував у Верховній Раді проєкт закону, що передбачає створення Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері транспорту. У листопаді 2017 року законопроєкт “Про залізничний транспорт”, що також передбачає створення НКРТ, був зареєстрований у парламенті  групою з близько 20 нардепів.

Вартість послуг УЗ з перевезення вантажів.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також