Новини, Події

У Миколаєві затримали осіб, що займалися крадіжками зерна з вагонів

На станції «Миколаїв-сортувальний» правоохоронці затримали четверо осіб, які займалися крадіжками зерна з вагонів. Про це повідомляє “Миколаїв24”.

“Для того, щоб організувати крадіжку, вагони відігнали на територію підприємства, що знаходиться поруч зі станцією”, – ідеться в повідомленні.

Коли охоронці залізниці спільно з поліцією пройшли на територію підприємства, то виявили, що з вагонів вивантажують зерно кукурудзи.

“Злодії розстелили перед кожним вагоном поліетиленову плівку й зсипали по кілька тонн зерна з кожного хопера. Вони встигли висипати більше 20 тонн кукурудзи”, – зазначається у повідомленні.

Усі четверо були затримані. Відкрито кримінальне провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України – «Крадіжка».

Нагадаємо, за 11 місяців 2019 року підрозділи служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігли 38 крадіжкам матеріальних цінностей залізниці на суму майже 252 тис. грн. За підозрою у скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 39 осіб.

Забезпечення збереження вантажу при перевезенні.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також