Новини, Події

Суд продовжив на два місяці процесуальні обов’язки Дубневича

Вищий антикорупційний суд продовжив процесуальні обов’язки народному депутату Ярославу Дубневичу, якого підозрюють у незаконному привласненні майна АТ “Укрзалізниця”. Про це повідомляє у Facebook Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Дію процесуальних обов’язків продовжили до 22 лютого 2020 року.

“У вівторок, 24 грудня 2019 року, Вищий антикорупційний суд за клопотанням керівника САП Назара Холодницького продовжив процесуальні обов’язки, покладені на народного депутата України 9 скликання, підозрюваному у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем)”, – ідеться в повідомленні.

Зокрема, Дубневич зобов’язаний приходити до детективів, прокуратури та суду за першою вимогою, повідомляти про зміну місця проживання чи роботи, а також не спілкуватися зі свідками у його справі та носити електронний браслет. Також нардеп до визначеного терміну не отримає свій закордонний паспорт.

Як повідомлялося, 31 жовтня Верховна Рада підтримала подання Генеральної прокуратури щодо притягнення Ярослава Дубневича до кримінальної відповідальності, затримання та арешту.

За версією слідства, указаний народний депутат лобіював виділення грошових коштів з бюджету АТ «Укрзалізниця» на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми проведення процедур відкритих торгів стрілочних переводів, запасних частин до них та комплектів роздільного скріплення становили, згідно з експертизою, понад 93 млн грн.

Дубневич підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також