Новини, Події

На Донеччині підприємства незаконно постачали вживану техніку для філій УЗ

Посадовці комерційних підприємств, розташованих на території України, упродовж 2015-2019 років через Російську Федерацію під виглядом власного виробництва постачали до регіональних філій АТ “Укрзалізниця” вживані та виготовлені майже 10 років тому електротехнічні прилади та механізми, що були вироблені на території анексованої Автономної Республіки Крим. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Донецької області.

Ця незаконна діяльність здійснювалась у період дії заборони на ввезення зазначеної групи товарів для імпорту в Україну з території РФ. Як повідомляється, вартість незаконно імпортованої техніки склала понад  100 млн грн.

“У ході санкціонованих слідчим суддею обшуків складських, житлових та офісних приміщеннях, розташованих в Донецькій та Київській областях виявлено та вилучено фінансово-господарську документацію, що підтверджує протиправну діяльність зловмисників, електроенергетичне обладнання та спеціальне устаткування для зміни його маркування, а також електронні носії інформації та інше. Орієнтовна вартість вилучених контрафактних товарів понад 5 млн грн”, – зазначили у прокуратурі.

Наразі проводяться слідчі дії для притягнення винних осіб до відповідальності.

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також