Новини, Події

Футбольні вболівальники розтрощили вагон приміського поїзда Ніжин—Київ

15 грудня цього року футбольні вболівальники розтрощили вагон приміського поїзда № 6929, що слідував маршрутом Ніжин—Київ. Про це повідомляє пресслужба УЗ. Хулігани зірвали 35 сидінь, стоп-кран, підпалювали петарди та фаєри.

«Машиніст був вимушений зупинити поїзд на станції Бобровиця та викликати працівників поліції. Затримка руху поїзда становила 38 хвилин.  Хулігани, які пошкодили вагон, втекли до прибуття наряду поліції. За попередніми оцінками збитки Укрзалізниці становлять майже 40 тис. грн», – розповіли залізничники.

Загалом за 11 місяців 2019 р. залізничники зафіксували 256 випадків пошкодження приміських поїздів, з яких 209 випадків безпосередньо впливали на безпеку руху поїздів. Решта стосувалися розфарбування вагонів як ззовні, так і всередині.

«В Укрзалізниці впевнені, що питаннями підтримки правопорядку в громадських місцях, якими є поїзди, повинна опікуватися поліція. Якщо наряди поліції відновлять супровід пасажирських поїздів як далекого, так і приміського сполучення, то пасажири почуватимуться в безпеці, а майно державного перевізника буде краще збережене», – відзначили в УЗ.

Зазначимо, що для оновлення парку приміських пасажирських електричок необхідно 30-35 млрд грн. Про це розповів глава правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

Нагадаємо, що в липні низка міністерств і відомств або не підтримала або відправила  на доопрацювання проєкт Закону про зміни в податковий кодекс щодо повернення коефіцієнту 0,25 при оподаткуванні земель залізничного транспорту, який розроблений Укрзалізницею.

Як часто трапляється розукомплектування деталей і вузлів вагонів при доставці вантажу?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також