Новини, Порти

У порту Ізмаїл модернізують залізничну інфраструктуру

В Ізмаїлі відбулося засідання Ради морського порту Ізмаїл. Про це повідомляє пресцентр регіональної філії «Одеська залізниця».

Як зазначається, під час засідання, зокрема, було розглянуто проєкт Плану розвитку морського порту Ізмаїл.

Заступник начальника з операційної діяльності  Ізмаїльської філії ДП «АМПУ» Сергій Паланський повідомив, що в наступному році морський порт Ізмаїл розвине залізничну інфраструктуру.

“У короткостроковій перспективі передбачено реконструкцію залізничної колії, а саме улаштування прямої ділянки колії довжиною 72,16 м для встановлення вагонних ваг”, – ідеться в повідомленні.

Також заплановано реконструкцію залізничної колії №31, зокрема з’єднання залізничної колії №30 та №31 та продовження колії №31 на 185 м до колії №38, продовження колії №38 на 114 м.

У пресцентрі зазначили, що такий комплекс робіт допоможе покращити маневровість вагонів у парку станції Ізмаїл – Порт Новий та скоротити час формування груп вагонів, подавання, відведення та обробки вагонів на 13 одиниць на добу.

Рівень розвитку транспортної інфраструктури на використовуваних ділянках залізниці.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також