Новини, Порти

АМКУ оштрафував Адміністрацію морських портів на 5,5 млн грн

Антимонопольний комітет визнав неправомірним стягнення додаткових коштів із суден Адміністрацією морських портів України та наклав штраф у розмірі 5,5 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв.

Терентьєв відзначив, що АМПУ у 2017-2018 роках стягувала із суден, які заходили в порти України, окрім корабельного збору, такі додаткові кошти: за послуги з оформлення приходу суден в порт, за послуги з оформлення виходу суден з порту, за послуги з перевірки суден на відповідність вимогам Міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів.

“Антимонопольний комітет встановив, що ці додаткові збори насправді входили в корабельний збір, а у ДП “АМПУ” були відсутні підстави для стягнення таких коштів. Рішенням адміністративної колегії АМКУ згадані дії Адміністрації морських портів України визнано порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем. НА ДП “АМПУ” накладено штраф у розмірі 5,5 млн грн”, – підкреслив Терентьєв.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також