Новини, Порти

Новий рекорд: ТІС вперше досяг вантажообігу 30 млн тонн

Група терміналів ТІС поставила абсолютний рекорд перевалки вантажів – 30 млн тонн. Про це повідомила пресслужба компанії на своїй сторінці у Facebook.

«Вантажообіг наших терміналів цієї ночі перевищив 30 млн тонн. Це не тільки рекордний обсяг для ТІС за весь час роботи, але й максимальний показник за роки незалежності України серед всіх навалочних портів країни», – сказано в повідомленні.

«Сьогодні саме ТІС  той самий порт, який тримає високу планку за обсягами вантажообігу цілих шість років поспіль. Найбільший транспортний морський вузол, а з недавнього часу — другий пункт трансшипменту на Чорному морі», – ідеться в повідомленні пресслужби компанії.

Нагадаємо, що ТІС з початку 2019 року станом на 14 листопада зафіксував абсолютний рекорд вантажоперевалки – 28,1 млн тонн.

Нагадаємо, що раніше фінансовий директор ТОВ «ТІС Контейнерні Поїзди» Олексій Якуненко розповів у інтерв’ю Rail.insider, що робить ТІС для збереження лідерства в логістичних процесах українських експедиторів, як Закон “Про мультимодальні перевезення” вплине на український ринок, які проблеми потрібно вирішити бізнесу із державою.

 

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також