Новини, Порти

МІУ планує віддати Одеський порт у концесію

Міністерство інфраструктури України має намір віддати Одеський морський порт у концесію. Порт також хочуть зробити контейнерним і туристичним, без перевалки зерна і руди. Про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій в інтерв’ю LIGA.net.

«Там за великим рахунком вже немає держстивідора і працюють приватники. Буде чудово, якщо Одеса залишиться контейнерним терміналом. Плюс поруч буде яхт-клуб і марина, будуть заходити красиві лайнери і возити туристів. Звичайно ж, там ніякої руди, зерна не повинно бути », – сказав Криклій.

Він пояснив, що там, де не стратегічна інфраструктура, МІУ планує залучити приватний бізнес максимально.

«Там, де є державне фінансування, завжди потенційно є загроза корупції. А бізнес позбавлений сенсу сам у себе красти, для нього важливо розвиватися, рости, інвестувати », – додав міністр.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України планує залучити 18-20 мільйонів доларів інвестицій, віддавши в концесію залізничні вокзали Чопа, Дніпра, Миколаєва, Харкова та Хмельницького.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також