Новини, Події

У восьми незаконних пунктах прийому брухту виявили більше 3 т залізничного майна

Упродовж 10 місяців цього року співробітники стрілецької команди профілактичної роботи регіональної філії «Придніпровська залізниця» виявили 8 нелегальних пунктів прийому брухту. Про це повідомляє медіацентр “Магістраль”.

Зокрема, у селищі Іларіонове (Дніпропетровська область), на Ігренському житловому масиві Дніпра, у Запоріжжі та Кривому Розі.

“Під час перевірок стрільці виявили й передали працівникам поліції деталі залізничної інфраструктури та брухт зі слідами маркування. Загальна вага “знахідок” становить більше 3 т, орієнтовна вартість — приблизно 500 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 10 листопада у Кривому Розі з незаконного пункту прийому брухту вилучили 1500 кг деталей верхньої будови колії.

Як часто трапляється розукомплектування деталей і вузлів вагонів при доставці вантажу?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також