Новини, Події

На Львівській залізниці розкрадали електроенергію для майнінгової ферми криптовалюти

Посадові особи підрозділу Львівської залізниці організували майнінгову ферму криптовалюти (біткоїнів), що працювала на електроенергії компанії. Про це повідомив директор департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» Олег Назарук, інформує пресслужба УЗ

«Під час огляду приміщення, де була розташована так звана ферма, виявлено понад 100 одиниць комп’ютерного обладнання, які здійснювали генерування біткоїнів. Зазначена техніка була під’єднана до електромережі Укрзалізниці. Орієнтовна сума збитків з початку року — 1 млн грн», — зазначив він.

Як зазначається, матеріали перевірки направлено Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. За фактом відкрито кримінальне провадження Орієнтовна вартість 1 біткоїна — понад 208 тис. грн.

Як відомо, відповідно до Закону України «Про Національний банк України» випуск та обіг криптовалюти на території України заборонено.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також