Новини, Тарифи

Щуклін прогнозує падіння вартості вагонів у березні

Член логістичного комітету Європейської бізнес асоціації Юрій Щуклін зазначив, що ціна на рухомий склад упаде лише в березні, коли його профіцит не буде забезпечений вантажами. Про це він сказав у коментарі журналісту Rail.insider.

Водночас Щуклін зауважив, що вартість вагонів у грудні не падатиме.

“Ціна вже визначена відправниками, які її підтвердили договорами. Отже, у грудні ціна на приватний парк не буде сильно відрізнятися від визначеної вартості”, – сказав член логістичного комітету ЄБА.

Також Щуклін зазначив, що ціна вагонів за добу в грудні буде від 1410 до 3 000 грн.

Нагадаємо, від 1 листопада заявки на перевезення маршрутними відправленнями прийматимуть через АС “Клієнт”, де пріоритет на перевезення буде надано тій заявці, у якій, за умови дотримання інших параметрів, буде вказана найбільша ціна на вагони. В УЗ також зазначили, що електронна система, яка регулюватиме процес прийняття заявок на перевезення, передбачає, що персонал Укрзалізниці не матиме ручного доступу до даних, які вказуватиме клієнт.

Голова ради ГО «Центр розвитку логістики» Валерій Ткачов розкритикував нову пріоритетність заявок для графікових відправлень, зазначивши що відповідне нововведення АТ «Укрзалізниця» не передбачене жодним нормативним документом.

Читайте також