Новини, Події

Парламент надав згоду на затримання та арешт Ярослава Дубневича

Верховна Рада надала згоду на затримання та арешт народного депутата Ярослава Дубневича. За рішення про згоду на затримання проголосував 241 народний депутат, а за згоду на арешт – 229 нардепів.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка у доповіді перед народними депутатами зазначив, що розслідування кримінальної справи щодо причетності Дубневича до заволодіння коштами АТ “Укрзалізниця” завершене. Фігурантами кримінального провадження є вісім осіб, включно з нардепом Дубневичем, які знайомляться з матеріалами справи. Після цього справа буде передана до суду.

“Провадження розслідувалося майже три роки. Розслідування закінчено, доказів для притягнення до кримінальної відповідальності достатньо”, – сказав він.

За словами Рябошапки, Дубневич на посаді голови парламентського комітету з питань транспорту “постійно вивчав і аналізував фінансовий стан Укрзалізниці, а також указував посадовим особам УЗ на необхідність проведення відповідних закупівель та проведення робіт”.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка попросив Верховну Раду дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича.

 

 

Читайте також