Новини, Тарифи

Україна, Білорусь, Грузія та Азербайджан домовилися оптимізувати залізничні тарифи

Представники транспортної сфери Грузії, Білорусі, Азербайджану та України домовилися про створення робочої групи, яка оптимізує тарифи на перевезення вантажів залізницею і морем з Китаю в Європу. Про це повідомляє Мінпром.

“У робочі групи увійдуть фахівці конкретних галузей. Сьогодні насправді у портів свої тарифи, у залізниці – свої. Ми повинні об’єднати під однією платформою приватні та публічні сервіси і перейти на перевезення вантажів без документів, лише з комп’ютерної інформації, що в підсумку скоротить час перевезень як мінімум на 20%, а також оптимізує витрати в коридорі. Домовленість про це досягнута поки з Азербайджаном, Україною і Білоруссю “, – сказав заступник глави міністерства економіки Грузії Акакій Сагірашвілі.

Як зазначається, конкретних термінів початку роботи робочої групи Сагірашвілі не назвав, однак висловив надію, що в недалекому майбутньому до ініціативи приєднаються Болгарія, Румунія і Казахстан.

Читайте також: Криклій: Зниження тарифів на транспортне сполучення між Україною та Грузією є надзвичайно важливим для бізнесу обох країн

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також