Новини, Події

Співвласника фудкорту, де Зеленський проводив пресмарафон, підозрюють у причетності до заволодіння коштами УЗ

Суд відправив під нічний домашній арешт колишнього позаштатного радника глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна Михайла Бейліна, якого НАБУ і САП підозрюють у причетності до заволодіння коштами філії ПАТ «Укрзалізниця. Відповідне рішення ухвалив суддя Вищого антикорупційного суду, повідомляє  «Слово і Діло».

“Також на Бейліна поклали наступні обов’язки: не відлучатися із місця проживання без дозволу; прибувати на першу вимогу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у вказаному кримінальному провадженні, обвинуваченими у вчиненні одних й тих самих кримінальних правопорушень, а також здати на зберігання закордонні паспорти”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, раніше у цій справі повідомили про підозру колишньому народному депутату Валерію Іщенку. За версією слідства, у 2015 році бізнесмен Олексій Біленький звернувся до чинного на той час нардепа Іщенка проханням у сприянні організації схеми постачання метизної продукції на Укрзалізницю за вдвічі завищеними цінами. Той погодився сприяти у вчиненні злочину, зокрема порадами, фінансовими ресурсами та своїми діловими зв’язками. У цей же час помічник Іщенка також долучається до вчинення злочину – виконує доручення нардепа щодо фінансів та консультує інших учасників схеми.

“Сам Іщенко звернувся до Бейліна, аби він здійснив вплив на службових осіб ДП «Укрзалізничпостач». Службовці ДП мали забезпечити перемогу на торгах та укладення договору постачання метизної продукції за бажаною для учасників злочину ціною. У результаті, за домовленістю, службові особи УЗ допомогли заздалегідь визначеному ТОВ перемогти у конкурсних торгах, після чого уклали угоду на постачання метизної продукції за цінами, що на той момент майже вдвічі перевищували середньоринкові. Унаслідок цього, за версією слідства, УЗ було завдано майнової шкоди у понад 20 млн грн”, – додає “Слово і діло”.

Михайло Бейлін також є власником мережі ресторанів La Famiglia та співвласником Kyiv Food Market, де Президент Володимир Зеленський проводив пресмарафон.

Читайте також: Рябошапка попросив парламент дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Дубневича

Читайте також