Новини, Події

Керівники Львівського локомотиворемонтного заводу завдали збитків УЗ на 6,5 млн грн, – Кравцов

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов повідомив, що керівники підприємства Львівського локомотиворемонтного заводу, що підпорядковується УЗ, постачали Укрзалізниці деталі власного виробництва, закуплені майже на 60% дорожче за собівартість. Про це він написав у Facebook.

“Антигерої дня – керівники нашого дочірнього підприємства Львівського локомотиворемонтного заводу. Чи то з власної ініціативи, чи то за чиєюсь пропозицією (будуть розбиратися правоохоронці) вони реалізували добре відому схему”, – написав Кравцов.

Очільник УЗ зауважив, що “замість того, щоб виготовляти зубчасті колеса для локомотивів із раніше закуплених заготовок, підприємство постачало Укрзалізниці деталі власного виробництва, але куплені у ТОВ посередника”.

“Майже на 60% дорожче за собівартість. У результаті: 6,5 млн грн збитків для УЗ”, – додав Кравцов.

Він зауважив, що ці факти виявили під час спеціальної перевірки внутрішні аудитори. Матеріали передані до правоохоронців.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також