Новини, Події

Дубневич прокоментував подання ГПУ про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності

Народний депутат Ярослав Дубневич заявив, що вважає подання Генеральної прокуратури України про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності політичним замовленням. Про це Дубневич написав у Facebook.

“17 жовтня із ЗМІ я дізнався про скерування генеральним прокурором до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення мене до кримінальної відповідальності. Проте, відповідно до ст. 219 Регламенту, я досі не повідомлений Головою Верховної Ради про цей факт, мені не надано копії подання, в якому мають міститися конкретні факти й докази про факт вчинення мною кримінального правопорушення, що, відповідно, унеможливлює надання мною пояснень, як того вимагає ст. 219 Регламенту, та подальший розгляд подання профільним комітетом”, – заявляє Дубневич.

Нардеп зауважив, що 17-го і 18 жовтня він перебував у Верховній Раді, однак документ йому не був наданий.
На його переконання, зазначені факти є порушенням Регламенту Верховної Ради.

Дубневич пов’язує подання лише зі своєю політичною діяльністю і принциповим неголосуванням за певні законопроєкти, “зокрема закон про судову реформу, або намаганням будь-яким чином виконати доручення Президента та до 1 листопада продемонструвати свою ефективність”.

“Я абсолютно відкидаю всі підозри та звинувачення щодо мене та вважаю це політичним замовленням. Тепер справа за Верховною Радою, яка повинна продемонструвати неупереджений розгляд, керуючись лише законом. Закликаю народних депутатів не вестися на брехливі інформаційні вкидання з метою формування певної громадської думки та пам‘ятати, що принципи законності та справедливості мають стояти вище за політичну вигоду”, – написав він.

Нагадаємо, 17 жовтня Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка  попросив Верховну Раду дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата і Ярослава Дубневича.

У ГПУ повідомляли, що досудовим розслідуванням Національного антикорупційного бюро України за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зібрано достатньо доказів для повідомлення народному депутату про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). За версією слідства, ці діяння спричинили збитки у розмірі 93 млн 277 тис. грн.

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також